تبلیغات
گاه نوشته ها...

1-) از اول صبح، همینطوری الكی دنگم گرفته بود كه قد باشم اما مگر این رییس دولت پس از نهم می گذارد؟ دوستانی كه تاكنون یك دل سیر نخندیده اند، بعد از محرم و صفر(قابل توجه برادران مسئول) بروند متن سخنرانی احمدی ن‍ژاد در مسجد ارك را بخوانند و حظ ببرند. باور كنید اگر تمامی عوامل اجرایی طنز به رهبری باستر كیتون جمع بشوند تا شما را بخندانند، باز هم به پای این محمود خودمان نمی رسند !
2-) یك گله و شكواییه بكنیم كه چرا آقایان و خانم ها كامنت خصوصی برای سینیور اخوانیه می دهند و می گویند، مهدی نامور یك فرد حسودست و زیر آبت را خواهد زد ؟ جنابان بدانید و آگاه باشید كه از چشمان من افتاده اید و دیگر حنایتان نزد من رنگی نخواهد داشت !
3-) اخیرا در خبرها آمد كه هواپیمای اهواز به تهران دچار سانحه شده و پس از 30 دقیقه پرواز با مهارت فوق العاده ی خلبان، به آرامی بر روی زمین تاچ می نماید و مسافران شاد و سرخوش از آنكه خداوند نعمت زندگی دوباره را برایشان ارمغان داشته است به سالن انتظار می روند. خب حتما از خودتان می پرسید كه چرا من به بیان این خبر پرداخته ام ؟! بله دیگر، درست حدس زدید ! آقای نامور(ابوی بنده) در هواپیمای فوق الذكر حضور فعال داشته اند و سكته ی خفیفی هم گریبانگیرشان می شود(55 سال سن دارند) تا در نهایت از ادامه ی پرواز منصرف شوند !
4-) انسان از خودش شرمش می آید وقتی می بیند كه همچون یك انسان متفكر و عمقی نگر در گوشه ای نشسته و مدام از خودش ایده های بزرگ صنعتی می آفریند و غافل از آنكه معاون هنرهای سنتی و صنایع دستی استان زنجان كلی زحمت می كشد و به كلی پیشنهاد بی شرمانه جامه ی عمل می پوشاند تا در نهایت رشته ی صنایع‌ فلزی با گرایش چاقو سازی (!) را در لیست رشته های ارائه شده ی دانشگاه های علمی و كاربردی استان زنجان بگنجاند!
5-) استاد زبان انگلیسی بنده با نهایت اجحاف و رفتار نابخشودنیش به تمامی محدوده ی دانش من تجاوز و بی حرمتی نموده و قباحت رفتارش تا به حدی مرا سوزانده است كه عزم جد نموده ام تا همین امشب، در زبانسرا را با گل بالا بیاورم.
6-) این روزها خائنین بسیارند، بیشتر مراقبت كنید و توصیه ی مرا بشدت جدی بگیرید!

بعدا نوشت:
دوستم پیامكی برایم ارسال كرده و فرموده اند:
میدونی شباهت تو با خورشید گرفتگی چیه؟
خورشیدگرفتگی هرچند مدت یكبار مشاهده میشه، شما هم همچنین!
بی معرفت جزوه ها رو بیار، ترم تموم شد!

زادروز نوشتار سه شنبه 8 دی 1388 نویسا مهدی نامور | دیدگاه ها ()


Blog Skin