تبلیغات
گاه نوشته ها...

این روزها كه امتحانات ترم به صورت ناجوانمرانه ای به بنده هجوم آورده اند و چپ و راست مغزمان را مورد عنایت خاصه قرار می دهند، هرچه فسفر می سوزانیم و افكار جمع می كنیم كه كلام در خور و شایسته ای را به رشته ی تحریر بیاوریم، افاده نمی كند و به هیچ مطلب قابل تامل و خواندنی ای نمی رسیم. در نتیجه برای روشن تر شدن افكار عموم و نمود پیدا كردن علاقه ی محرزمان نسبت به تمامی دوستان، حضور به هم رسانیده و عرض ارادت ویژه ای را تقدیم می فرماییم.
به هرحال چون در آینده همین دو-سه خط نوشتارمان را یك پست حساب می كنند و با توجه به اینكه، نامه ی اعمالمان را نباید با هیچ و پوچ پر كنیم، پس به ذكر چندین نكته ی خصوصی-عمومی بسنده می كنیم:
1-تمامی دوستان عزیزم را به خوزستان مهمانپذیر دعوت می كنم، چرا كه در این هوای بهاری و دلنشین اگر به خوزستان نیایید، یك عمر با بركت را با بركت تر كرده اید! قدم همه تان بر سر چشم و چال بنده !
2-آقای الدكتور المحمود الاحمدی نژاد به استان خوزستان سفری داشتند، گزارش مفصل و مبسوط و پرحاشیه ای در همین رابطه، توسط بنده گردآوری شده است كه در آینده ای نه چندان دور بر روی وبگاه قرار خواهد گرفت.
3-از این به بعد در هر هفته، یك پیامك ویژه و یك پیشنهاد ویژه گنجانده خواهد شد و مجری این پروژه ی عظیم هم خود شخص بنده هستم.
4-به یك دوستی قول داده بودم كه در زمانی مناسب، تصویری از دایی زاده ی نونهالمان را بر روی وبگاه قرار بدهم(جهت مشاهده به ادامه ی مطلب مراجعه بفرمایید)
5-قرارست مصاحبه های كوتاه و جالبی را با نویسنده های مجازی انجام بدهم كه از تمامی دوستان نویسنده و علاقمند می خواهم:الف) سئوالات پیشنهادی ارائه بدهند. ب) آدرس پست الكترونیكیشان را درج بفرمایند.
6-خدا را شكر بفرمایید كه بنده تا همین جایش در خدمتتان بوده ام، بدلیل آنكه در بعد از ظهر امروز تا حوالی مرگ رفتم و برگشتم.

"پیامك هفته"

هر آنچه ما هستیم، نتیجه ی افكاریست كه داریم. «بودا»

"پیشنهاد ویژه ی هفته"

مطالعه ی نوشتارهای از تابستان تا پاییز محمد آرمان كه به شدت بنده را تحت تاثیر قرار داده اند.

http://photocontest.wdgco.com/gallery/7903_1.jpg
دایی زاده

زادروز نوشتار دوشنبه 28 دی 1388 نویسا مهدی نامور | دیدگاه ها ()


Blog Skin